Набір з високоякісної сталі в компактній, пластиковій коробці. В комплек входить 34 інструменти:
1шт - викрутка з трещіткою
23 біти (6.35x25мм)
3мм, 4мм, 5мм, 6мм
PH0, PH1, PH2, PH3
PZ0, PZ1, PZ2, PZ3
T10, T15, T20, T25, T27, T30
H2, H3, H4, H5, H6
1шт - ADP (25мм)
9шт - 1/4" розетки:
4мм, 5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм,
12мм.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Индивидуальная упаковка | пластикова коробка |
| Вага ящика | 12,2 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Гравіювання, тамподрук, уф-друк |
| Кількість у ящику | 24 шт |
| Материал | Металл |
| Підрозділ у каталозі | Викрутки |
| Розділ у каталозі | Інструменти |
| Розмір виробу | 155 х 100 мм |
| Розмір ящика | 35 х 23,5 х 27,5 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 805,76 ₴





