Компактний багатофункціональний ніж на 7 функцій, упакований в чорній подарунковій коробці (розмір в закритому стані 9,4Х3,2 см.) Метод нанесення: Лазерне гравіювання
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Индивидуальная упаковка | Подарункова коробка чорного кольору |
| Вага ящика | 14 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Лазерне гравіювання |
| Кількість у ящику | 100 шт |
| Материал | Металл |
| Підрозділ у каталозі | Ножі |
| Розділ у каталозі | Інструменти |
| Розмір виробу | 9,4 см х 3,2 см в закритому стані |
| Розмір ящика | 36 х 30 х 26,5 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 324,76 ₴





