Ручка металева Vigo ТМ Totobi матова зі спеціальною кольоровою підложкою, для гравіювання лого в колір елементів виробу. Стрижень з синіми чорнилами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Тип ручки | Шариковая |
| Внешние параметры | |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 8.5 кг |
| Вид | унісекс |
| Група нанесення | Гравіювання (COLOR BASE) |
| Кількість у ящику | 500 шт |
| Підрозділ у каталозі | Металеві ручки |
| Розділ у каталозі | Ручки |
| Розмір виробу | Довжина 13.9 см |
| Розмір ящика | 40 х 16 х 23 см |
| ТМ | Totobi |
Информация для заказа
- Цена: 52,38 ₴






