Рулетка з фіксатором Step, 3 м., ТМ Totobi, пластиковий корпус, стальна стрічка, зручна петля. Гарний виріб під брендування.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 17 кг |
| Вид | унісекс |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, смоляна наліпка |
| Цвет | синьо-білий |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 120 шт |
| Материал | Пластик |
| Метраж | 3 м |
| Підрозділ у каталозі | Рулетки |
| Розділ у каталозі | Інструменти |
| Розмір виробу | 6.5 х 6.5 х 3.6 см |
| Розмір ящика | 41,5 х 28 х 24,5 см |
| ТМ | Totobi |
Информация для заказа
- Цена: 175,60 ₴




